Kahvaltı Etkinliklerimizde Her Gün Bir Okulumuzu Ağırlıyoruz

"Türkiye'nin İlk Sokak Kütüphane Temalı Kafesi" Kafe Baykuş'ta her gün bir okulumuzu ağırlıyoruz. Hem kahvaltı etkinliği hem de kariyer söyleşileri gerçekleştiriyoruz. 
Peki etkinlik nasıl gerçekleşiyor?

 Tel: 0542 396 1307 //  0537 054 6444

(WhatsApp'tan mesaj atabilirsiniz)

- Daha önceden REZERVE ettiğiniz güne göre sabah 10:00-12:00 arası kafemiz sizin için kapatılıyor. 
- Öğrencilerimiz binlerce kitabın bulunduğu mekânımızda organik ve keyifli ürünlerden oluşan kahvaltımızın tadını çıkarıyor.
- Her öğrencimiz yanlarında getirdikleri bir kitapla, kafemizde beğendikleri bir KİTABI ÜCRETSİZ olarak takas edebiliyor. 
- Etkinliğe katılan her öğrencimize Antalya'da dikilen ağaçlarımızın isme özel SERTİFİKALARINI sunuyoruz.
- Tüm kahvaltı etkinliği süresince ÜCRETSİZ ÇAY ikramımız devam ediyor.
- Kahvaltı etkinliklerimiz 30 KİŞİ ile sınırlıdır. 
- Kahvaltı Etkinliğimiz + Söyleşi Kişi Başı 35 TL'dir.
- Etkinliğimize refakat eden öğretmenimizin kahvaltısı ÜCRETSİZDİR.
- Yerinizi ayırmak ve detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

-> Rezervasyon için tıklayınız

Etkinliklerden elde edilen gelirin %10'u Ev Okulu Derneği "Evde Bilim Yarışması" kapsamında 189 çocuğumuzun ödüllendirilmesi için kullanılacaktır.

HER KAHVALTI ETKİNLİĞİ SONRASI DOĞRU MESLEK SEÇİMİ VE KARİYER SÖYLEŞİSİ YAPILACAKTIR
Doğru Meslek Seçimi ve Kariyer Söleşileri "Ev Okulu Derneği" Başkan Yardımcısı Olan; İletişim ve Strateji Danışmanı Harun Korkmaz tarafından gerçekleştirilmektedir. 

 

Harun Korkmaz Kısa Özgeçmiş;

UKÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü Türk Dili ve Edebiyatı Anabilim Dalı  Yüksek Lisans Mezunu olan Korkmaz; Etkili İletişim Becerileri Eğitmenliği ve Kurumsal İletişim Yönetimi alanlarında 11 yıllık tecrübeye sahiptir.

 

Akademik çalışmalarının yanı sıra; uzun yıllardan buyana süre gelen, organizasyon ve sonuç odaklı proje yönetimi konularında birçok tecrübeye sahiptir. Uzmanlık alanı olan Halkbilimi akademik odaklanmasını;“toplumun medya faaliyetlerindeki yönelimi, beğeni ve zevkleri doğrultusunda, gerçekleştirdiği analiz ve araştırmaların ışığında harmanlayarak” birçok medya faaliyeti, sinema ve televizyon programlarına danışmanlık etmiştir. Bütün bu çalışmaların yanında;  geleceğin medya faaliyet alanları, televizyon programları ve Sinema Filmleri üzerine yeni birçok proje hazırlıklarına ve üretimine devam etmektedir.

2014-2015-2016 yıllarında Marmara Üniversitesi ve Plato Meslek Yüksek Okulu adına,  15.000 lise son sınıf öğrencisine “Başarmak İçin” / “Doğru Meslek Seçimi” başlıklarında seminer vermiştir.

 

Detaylı Özgeçmişi Buradan İndirebilirsiniz ->

 

Sosyal medyada paylaş:

DUYURULAR & GÖNDERİLER